Tron, kuruluşundan bu yana genişlettiği ürün ve çözüm alt yapısı ile, 10 yılı aşkın süredir Savunma ve Havacılık alanlarında da çözümler sunmaktadır. Tron’un ürün portfoyünde, Elektronik Harp, Radar ve Radyo Haberleşme uygulamalarında kullanılan Anten Anahtarlama ve Dağıtım Birimleri, RF Sinyal Dağıtım Birimleri, Almaç Çoklayıcılar, Anten Ön Yükselteciler, RF Güç Yükselteciler, RF Filtreler ve Endüktif Sensörler bulunmaktadır.

Ülkemizdeki savunma sanayi şirketleri ile stratejik ortaklığı bulunan Tron; özellikle RF tabanlı çözümler olmak üzere, donanım tasarım, yazılım tasarım ve gömülü sistem tasarım kabiliyeti ile piyasaya yerli ve milli çözümlerini sunma konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Alanında uzman tasarım kadrosu ile müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına uygun proje bazlı çalışmalar yapmakla beraber, öz kaynak projeler de gerçekleştirmektedir. Uzman üretim kadrosu ile Tron; her zaman güvenilir ve teknolojinin geldiği yeri değil gittiği yeri hedefleyen, katma değerli ürünler tasarlama ve üretme konusunda farklılık yaratmaktadır.

Tron Merkez yerleşkesi Tesis Güvenlik Belgesine sahip olup, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemine uygun bir altyapıya sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğu ISO 9001 ve AS9100 sertifikaları ile tasarımında ve üretimde müşterilerine en üst seviyede kalite hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Elektronik Harp
Radar
Haberleşme