Savunma, Havacılık ve Telekom alanlarında geniş bant şebeke ekipmanlarının tasarımı ve üretimi amacıyla 1990 yılında başlayan yolculuğumuza haberleşme ekipmanlarında Türkiye’nin öncü kuruluşu olma vizyonu ile hız kesmeden devam etmekteyiz.

Uydu / Merkezi TV uygulamaları için farklı coğrafyalarda 20 yılı bulan iş ortaklıkları ile headend ekipmanları, Kablo TV (DOCSIS 3.1) yükselticileri, HFC Node’lar ve fiber optik dağıtım ekipmanları tasarlayıp üretmekteyiz.

Savunma ve Havacılık alanında başta Elektronik Harp ve Haberleşme uygulamaları için Analog/Dijital Filtre, Anten Anahtarlama ve Dağıtım Birimleri, RF Güç Yükselteçleri ve Endüktif Sensörler gibi sistem ve komponent bazında ürünler tasarlayıp geliştirmekteyiz.

Teknolojinin geldiği yeri değil gittiği yeri hedefleyerek sadece Kablolu haberleşmede değil aynı zamanda Kablosuz Haberleşmede de iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin en güvenilir tedarikçilerinden biri olmak için sürekli gelişim ve önce Kalite stratejimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Misyonumuz:

Geniş bant teknolojileri, savunma elektroniği ve telekomünikasyon alanlarında elektronik donanım birimlerinin tasarım, üretim ve testleri konularında uzmanlığını geliştirerek ve yenilerini ekleyerek; ürün çeşidini ve katma değerini artırmak, ürünleri sistem düzeyine çıkarmak ve daha geniş pazarlara yayılmaktır.

Vizyonumuz:

Elektronik iletişim alanında, teknoloji ve pazara yön veren lider kurumların; birlikte çalışma arzusu, eksiksiz güven ve gurur duygusu yaratan kilit ortağı olmak.

Markalarımız:

Savunma, Havacılık ve Telekom alanlarında ekipman tasarımı ve üretimi konusunda Türkiye’nin öncü kuruluşu olma vizyonu çerçevesinde; TRON Elektronik Sistemler çatısı altında, tescilli 8 markamızla, bu alanlarda çözüm ve hizmetler sunuyoruz.